Разместить своё объявление
Объявления
Електроди Тернополь
03.12.2015
Широкий вибір електродів різних діаметрів і вагою.
Будь-яка форма оплати: перерахунок з ПДВ або готівкою.
АНО-6 Э 42 ГОСТ9466-75
Для ручного дугового зварювання конструкцій з вуглецевих марок сталей, всіх ступенів розкислення у всіх просторових положеннях, на постійному і змінному струмі.
АНО-4 Э 46 ГОСТ9466-75
Для ручного дугового зварювання конструкцій з вуглецевих марок сталей, всіх ступенів розкислення у всіх просторових положеннях, на постійному і змінному струмі.
УОНИ 13/55ФК Э 50А ГОСТ9466-75
Для особливо відповідальних конструкцій і трубопроводів із низьковуглецевих сталей на постійному струмі зворотної полярності у всіх просторових положеннях, окрім вертикального зверху вниз і стельового для електродів діаметром 5мм
АНО-21 Э 46 ГОСТ 9466-75
Електроди призначені для ручного дугового зварювання конструкцій з низьковуглецевих сталей у всіх просторових положеннях на постійному і змінному струмі, в т.ч. газопроводів малого тиску і водопровідних труб.
АНО-36 Э 46 ГОСТ9466-75
Електроди для зварювання відповідальних конструкцій з вуглецевих і низьковуглецевих сталей, що працюють при знижених температурах у всіх просторових положеннях.
Електроди призначені для ручного дугового зварювання конструкцій з вуглецевих марок сталей, що поставляються по ГОСТ 380 (ст 0, ст 1, ст 2, ст 3) і ГОСТ 1050 (ст 05, ст 08, ст 10, ст 15, ст 20) всіх ступенів розкислення, у всіх просторових положеннях, окрім вертикального зверху-вниз, на постійному і змінному струмі. Вологість електродів перед зварюванням не більше 0,5% . Відсирівші електроди перед зварюванням необхідно прожарити при температурі 180 ˚С протягом 40 хв. Коефіцієнт наплавлення 8,0-9,5 Г / А годину.
все предложения раздела


Комментарии, отзывы